Hakkımızda

Misyonumuz

Dünya üzerindeki teknolojik yenilikleri, sektörel gelişmeleri takip edip, en kısa sürede müşteri istek ve ihtiyaçlarına cevap verebilmek. Ürünlerin satışı ile birlikte, satış öncesi ve sonrasında teknik destek ve çözüm ortağı olmak. Her geçen gün daha fazla istihdam yaratıp, değerli müşterilerimizin talepleri üzerine hem fiyat performans ürünleri hem de yüksek kalitede uzun ömürlü ürünlerimiz ile hizmet vermek.

Vizyonumuz

Makine sanayindeki önce İzmir sonra Ege bölgesinde kendi markamız olan Zermet ile piyasaya giriş yaparak Ar-Ge sonucunda müşterilerimizin en mükemmel ürünlere ulaşmasını sağlamak ve bunun yanı sıra bayilikleri olduğumuz markaların hem hizmetini sunmak hem de teknik desteklerini sağlamak.

Değerlerimiz

Hem kalite hem fiyat performans ürünlerimiz ile en kısa teslim süresinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetine odaklanan çalışanlar ile birlikte, dürüst ticaret anlayışı ve yenilikçi değerlere bağlı çalışan bir yapıya sahibiz.

Copyright © 2014 | BLT KALIP EKİPMANLARI VE KESİCİ TAKIM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. | Tüm Hakları Saklıdır. | powered by Alican